Warsztaty przyrodnicze

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że w dniu 27 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty przyrodnicze. Dzieci miały wyjątkową okazję zadbać o przestrzeń lokalną dzięki współpracy i uprzejmości Wydziału Środowiska Urzędu Dzielnicy Bielany m. st.  Warszawy.

W ramach warsztatów, dzieci własnoręcznie wykonały nasadzenia na ekoskwerku w okolicy przedszkola. Było to niezwykle cenne doświadczenie, które pozwoliło naszym podopiecznym nie tylko na podjęcie działań praktycznych, ale również na poznanie różnych rodzajów kwiatów i roślin. Dzieci mogły obejrzeć je z bliska, dotknąć oraz powąchać, co wzbogaciło ich wiedzę przyrodniczą i wzbudziło zainteresowanie naturą.

Na zakończenie warsztatów, dzieci z dużym zaangażowaniem podlały posadzone kwiatki, ucząc się jednocześnie odpowiedzialności za rośliny i dbania o nie.

Serdecznie dziękujemy Wydziałowi Środowiska Urzędu Dzielnicy Bielany za wsparcie i współpracę, a wszystkim dzieciom gratulujemy wspaniałej pracy!