Jesienne warsztaty przyrodnicze

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że 10 października odbyła się druga część warsztatów przyrodniczych, zorganizowanych dzięki współpracy i uprzejmości Wydziału Środowiska Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Jesienna edycja warsztatów była dla naszych wychowanków niezwykle cennym doświadczeniem, które pozwoliło im na aktywny udział w nasadzeniu cebulek tulipanów i żonkili w przedszkolnym ogrodzie.

Dzięki temu praktycznemu zadaniu dzieci miały okazję rozwijać swoją wiedzę na temat przyrody, poznać cykl życia roślin oraz zdobyć umiejętności związane z pielęgnacją ogrodu. Bezpośredni kontakt z naturą wpłynął także na kształtowanie postaw ekologicznych, ucząc odpowiedzialności za otaczające nas środowisko. Warsztaty sprzyjały również współpracy w grupie oraz rozwijały kreatywność i ciekawość świata.