For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

NASZA MISJA

Historia naszego przedszkola to ponad 40 lat doświadczeń w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Obiekt położony wewnątrz osiedla „Chomiczówka” z dala od ruchliwych ulic, otoczony ogrodem, z bezpiecznym placem zabaw, umożliwia dzieciom wesołe zabawy na świeżym powietrzu.

W codziennej działalności stawiamy głównie na rozwój kulturalny i artystyczny naszych wychowanków. Organizujemy występy teatrzyków dziecięcych oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. Ciepła i rodzinna atmosfera to wyróżnik naszego Przedszkola. Promocja tolerancji oraz współżycia w grupie stanowi główne wyzwanie dla wykształconej i doświadczonej kadry pedagogicznej. Grono Pedagogiczne Przedszkola liczące 17 nauczycielek oraz 3 specjalistów  jest wykwalifikowane i kompetentne oraz zaangażowane w życie placówki. Kadra pedagogiczna naszego przedszkola cały czas się doskonali, uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach metodycznych i studiach podyplomowych.

Nasze sale zajęć są przestrzenne, przytulne oraz wyposażone w dużą ilość zabawek, gier i nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Jesteśmy niezwykle dumni z bardzo dobrej opinii wśród dzieci i ich rodziców. Szczególnie wysoko cenimy sobie wielopokoleniowość. Przy wyborze programów pracy kierujemy się zasadą wszechstronnego rozwoju dziecka, pozwalającego mu na twórcze, radosne bycie sobą.